петак, 25. јул 2014.

Milan poražen od Olympiakosa

Milan je odigrao svoj prvi meč na Guinness International Champions Cupu i izgubio ga rezultatom 3:0 od Olympiakosa.Trebalo je samo 16 minuta grčkoj ekipi da zatrese mrežu Milana, a strijelac je bio Dominguez, koji je sjajno primio loptu u šesnaestercu i neometano savladao nemoćnog Gabriela.Poli je bio blizu izjednačenja u 30. minutu susreta, ali Olympiakos je bio opasniji rival u prvom poluvremenu.Prvih 45 minuta završeno je rezultatom 1:0.A samo 4 minuta nakon početka drugog poluvremena, Olympiakos je povisio vodstvo preko Diamantakosa, koji je nadmudrio Boneru."Rossoneri" su odmah odgovorili preko Saponare, ali lopta se poslije njegovog udarca odbila od prečku.Milan je nastavio da napada u potrazi za golom i imao je svoje šanse nakon serije kornera, ali Inzaghijevi momci nisu uspjeli da pronađu put do protivničke mreže i ponovo su kažnjeni u 78. minutu kada je Bouchalakis ispalio neodbranjivi udarac sa oko 30 metara udaljenosti od gola.To je bio konačan rezultat, Olympiakos je savladao Milan rezultatom 3:0.